Blok rusznikarski do karabinków AR10/SR25/LR308 - 308 AR Lower Receiver Block - Midwest Industries
  • Add feedback:
  • Code: MI-LRB308
  • Manufacturer: Midwest Industries
  • EAN code: 812102033653
  • Availability: In stock In stock  (1 pcs.)
Available product is shipped within 24 hours
We complete the order within 24 hours.
Shipping with FedEx courier within 2-7 days
You can return the product within 14 days.
• montaż i demontaż komponentów
• instalacja mechanizmu spustowego
• serwis i konserwacja
• modyfikacje i tuning platformy .308 AR
Kompatybilność platform .308 AR
Blok jest kompatybilny z popularnymi konstrukcjami opartymi na standardzie:
AR-10
SR25
LR-308
Ergonomiczna forma umożliwia szybki montaż w imadle oraz wygodne przygotowanie stanowiska roboczego.
 Dane techniczne:
• producent: Midwest Industries
• przeznaczenie: dolna komora zamkowa (.308 AR)
• kompatybilność: AR-10 / SR25 / LR-308
• materiał: wytrzymały polimer
• montaż: imadło warsztatowe
• długość: ok. 150 mm (6”)
• szerokość: ok. 25 mm (1”)